Vikingové 2019

Přichází nám zima a s ní i dlouhé chladné večery, při kterých si člověk rád zavzpomíná na hřejivé okamžiky z letního tábora. Jako tradičně nám společný týden začíná i končí u táborového ohně. Poprvé je to večer plný cizích tváří a nesmělého seznamování, ke konci večer plný smíchu a přátel.

Díky každému z účastníků se tábor skvěle vydařil. Přijeli jako děti a odjížděli jako Vikingští válečníci, jejichž klan si nesmlouvavě razil cestu k velkému Thórovu pokladu, kterého společnými silami dosáhli drtivým vítězstvím nad Angličany. Severští Bohové byli shovívaví a počasí nám tak vyšlo skvěle. V rámci našeho týdenního dobrodružství jsme podnikli výlety do přírody, za koupáním a do Javoříčských jeskyní. Nakonec jsme se všichni v pořádku a bez jizev vrátili zpět domů a z tábora máme už nejen krásné vzpomínky.

Pevně věřím, že si to děti užily stejně jako my vedoucí, a že se budeme i nadále potkávat na letních táborech. Tímto chci za celý operační tým poděkovat i za skvělou zpětnou vazbu a pozitivní reference od rodičů. Velmi nás to těší!